Статті

Блог

15.01.2033

 

Мене звати Ігор Датієнко. Я — юрист, фахівець у сфері медичного права та ліцензування. засновник та керуючий Консалтингової компанії LAW&MED. Вона була створена у 2016 році як приватна організація, метою діяльності якої переважно є надання послуг із ліцензування медичних закладів та приватних лікарів, а також їхній юридичний супровід.

26.01.2021

Сьогодні поговоримо про те, як Національна служба здоров’я України НСЗУ взаємодіє з представниками вторинки. Перш за все, мова буде йти про програму медичних гарантій. Програма полягає у компенсації коштів, витрачених на певні медичні послуги та лікзасоби, й передбачає повну оплату певного переліку медичних послуг та лікзасобів, що надаються пацієнтам, за рахунок коштів держбюджету. Тобто, для пацієнта отримання медичних послуг та ліків є безкоштовним, їх оплачує держава.

26.01.2021

Якщо ви вже замислилися над тим, як відкрити приватну клініку в Україні, то зараз саме час підготувати і її проект. Досвід клієнтів нашої компанії говорить про те, що дуже часто на старті бізнесу є лише ідея, яким має бути майбутній медичний центр. Але ідеї недостатньо для втілення проекту в реальність, адже архітектору потрібне чітке технічне завдання, а МОЗ — відповідність приміщення та його оснащення чинним санітарним нормам.

11.12.2020

Сьогодні у своєму блозі я хочу розглянути тему, яка актуальна для всіх, хто цікавиться, як відкрити медичний центр в Україні. Ця тема — використання спеціалізованого транспорту у приватному медичному закладі.

Проблематика відкриття стоматологічних центрів
01.12.2020

Наразі у своєму блозі хочу поговорити про проблеми, пов'язані із відкриттям стоматологічних центрів. Це є актуальним для всіх, хто цікавиться, як відкрити стоматологію.

Державна програма медичних гарантій: що варто про неї знати приватному медичному закладу?
29.11.2020

В рамках проведення в Україні медичної реформи та зі вступом в дію Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" приватні медичні центри і інші заклади охорони здоров‘я з недержавною формою власності поступово залучаються до процесу надання послуг в межах Державної програми медичних гарантій.

Мета, види і процедура ліцензування професійної діяльності лікарів
23.11.2020

Медична реформа в Україні сприяє зростанню рівня якості послуг. Медустанови мають підтверджувати свою відповідність державним і міжнародним стандартам, а спеціалісти отримують доступ до професії на законодавчому рівні через ліцензію лікаря

Актуальні питання використання рентгенапаратів та як купити рентген
22.11.2020

Сьогодні я хочу підняти актуальні питання для тих, хто цікавиться, як купити рентген. В даній публікації я розглядатиму тему ввезення, реєстрації, ліцензування та введення в експлуатацію на території України рентгенологічного обладнання, яке відноситься до джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ).

Відповіді на найчастіші питання про ліцензування медичної діяльності
31.10.2020

Сьогодні у своєму блозі я хочу знову підняти тему ліцензування медичної діяльності й відповісти на найбільш поширені запитання щодо отримання ліцензії.