Статті

Блог

15.01.2033

 

Мене звати Ігор Датієнко. Я — юрист, фахівець у сфері медичного права та ліцензування. засновник та керуючий Консалтингової компанії LAW&MED. Вона була створена у 2016 році як приватна організація, метою діяльності якої переважно є надання послуг із ліцензування медичних закладів та приватних лікарів, а також їхній юридичний супровід.

Зміст і напрямки діджиталізації медичної сфери
27.07.2021

Електронний формат документів останнім часом набирає попиту в медичній сфері. Діджиталізація медицини спрямована на полегшення процесу отримання медпослуг населенням та спрощення «паперової» роботи лікарів. Як це виглядає на практиці – розберемо далі.

Підстави відмови у видачі ліцензії на медичну практику
16.07.2021

Процес оформлення ліцензії МОЗ України не завжди має позитивний результат. Сьогодні поговоримо про те, які існують підстави для відмови у видачі дозволу та як можна оскаржити таке рішення.

Внесення змін до ліцензії на медичну практику: актуальні аспекти в 2021 році
09.07.2021

Після відкриття медичного закладу відбувається його подальший розвиток, під час якого відбувається наповнення та розширення внутрішніх організаційних та кадрових процесів.  Сьогодні розглянемо, як правильно вносити  зміни до отриманої раніше ліцензії на медичну практику та який порядок таких дій визначено законодавством. 

Проектування  об’єктів в медфармбізнесі: зміст та основні етапи
29.06.2021

Медичні реформи потребують реалізації не тільки в лікувальному напрямку, а і в напрямку інноваційної організації простору. Тому останнім часом можна помітити тенденцію відкриття приватних клінік в Україні. Сьогодні розглянемо тему проектування об’єктів в медичному бізнесі.

Бізнес-план медичного центру: з чого почати?
25.06.2021

Перший крок, який необхідно зробити для відкриття закладу охорони здоров’я, - це розробка бізнес-плану медцентра. Сьогодні поговоримо про основні аспекти цього процесу.

Умови отримання ліцензії ДІЯР України
17.06.2021

Медичні заклади в своїй діяльності використовують рентгенобладнання. Для цього їм потрібне оформлення ліцензії. Сьогодні поговоримо про умови та процес отримання дозвільних документів ДІЯР України.

Акт санітарно-епідеміологічного обстеження: особливості отримання для медичних об’єктів
14.06.2021

Відкриття медичного бізнесу починається з вибору та оформлення приміщення - воно повинно відповідати державним стандартам для медичних закладів. Сьогодні поговоримо про те, як отримати акт санітарно-епідеміологічного обстеження приміщення та розглянемо особливості цього процесу.

Електронні лікарняні - процес впровадження  та актуальні проблеми
26.04.2021

Медична реформа в Україні впроваджує нові процедури та змінює вже існуючі. Це можна побачити на прикладі введення ліцензїї лікаря та переходу до системи електронних листів непрацездатності. Про останні поговоримо детальніше.