Статті

Блог

15.01.2033

 

Мене звати Ігор Датієнко. Я — юрист, фахівець у сфері медичного права та ліцензування. засновник та керуючий Консалтингової компанії LAW&MED. Вона була створена у 2016 році як приватна організація, метою діяльності якої переважно є надання послуг із ліцензування медичних закладів та приватних лікарів, а також їхній юридичний супровід.

24.10.2020

Напрямок рентгенологічної діагностики часто розглядається не тільки як самостійна галузь, а й як складова більш обширної теми «відкриття медичного центру в Україні». Як правильно оформити юридичну сторону застосування рентгенапаратів - розглянемо далі.

Як відкрити діагностичний центр в Україні: основні положення
15.10.2020

Розвиток приватної медицини за останні роки набирає обертів, особливо її початкова діагностична ланка. Пацієнти шукають більш якісні послуги, а  інвестори замислюються над питанням «як відкрити діагностичний центр».

Особливості оптової торгівлі лікзасобами з аптечного складу
30.09.2020

Вітаю всіх! Сьогодні у своєму блозі я хочу розказати про ще один аспект ліцензування й подальшої роботи аптечних закладів.

Якщо ліцензія на аптеку дає можливість здійснювати роздрібну торгівлю лікарськими засобами, то наразі пропоную звернутися до іншої тематики — ліцензування й специфіки роботи аптечних складів, які мають право на оптову торгівлю медикаментами й супутніми товарами.

Дентальний рентген: аспекти використання в стоматологічних установах
25.09.2020

Рентгенапарат у стоматологічному кабінеті – це не маркетинговий прийом для залучення клієнтів, а гостра необхідність в якісній та своєчасній діагностиці. Його правильно організована робота підтверджує високу якість клініки ліцензією стоматології.

Процедура проведення санітарно-епідеміологічної експертизи об’єкту під медичний заклад
19.09.2020

Сьогодні хочу розглянути таку тему: з чого розпочати підготовку до відкриття медичного центру у столиці? Відповідь є досить очевидною — з вибору приміщення. І тут важливим є не лише розташування, площа чи планування як таке, але й відповідність певним санітарним нормам.

Державні вимоги до приміщення приватного медзакладу
17.09.2020

Початковою ланкою широкої теми «Як відкрити медичний центр в Україні» є вибір придатного приміщення. Воно повинно відповідати юридичним, будівельним та санітарним нормам. Розглянемо основні державні вимоги, що викладені в правових актах та положеннях.

Новина року для мед персоналу: пластична хірургія стала окремою спеціальністю
14.09.2020

Сьогодні у своєму блозі хочу розказати про мед персонал, на яку чекали багато років: пластичні хірурги нарешті потрапили до довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Тобто, відтепер пластична хірургія вважається окремою професією.

Нові вимоги до керівників приватних медичних клінік в Україні
14.09.2020

Сьогодні хочу поговорити на тему нових вимог до керівників медичних установ. Це питання може бути актуальним всім, хто цікавиться, як відкрити приватну клініку в Україні.