Статті

Ліцензування

Актуальність відкриття аптечного пункту в медичному закладі та його ліцензування
26.02.2021

Згідно з чинним законодавством аптечні установи,що здійснюють роздрібний продаж ліків, можуть бути трьох типів: аптеки, аптечні кіоски та аптечні пункти. Ліцензія на аптеку та умови її отримання залежать від типу закладу.

Умови співпраці з НСЗУ для закладів, що надають вторинну медичну допомогу
13.02.2021

До квітня 2021 року залишається чинною минулорічна програма медичних гарантій Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Програма передбачає компенсацію витрат пацієнтів на певний перелік лікарських засобів та медичних послуг. Гроші компенсуються коштом державного бюджету. Інакше кажучи, для пацієнта отримання медпослуг та ліків є безоплатним, їх фінансує держава.

Покрокова інструкція у випадку зміни власника медзакладу
01.02.2021

Сьогодні я розгляну тему, яка може бути актуальною для тих, в кого вже є медична ліцензія. Іноді трапляється так, що вже після ліцензування відбувається зміна керівника закладу. Але віднедавна ця ситуація стала більш загальною та актуальною для багатьох закладів охорони здоров'я.

Оплата ліцензії МОЗ України
01.02.2021

Сьогодні у своєму блозі хочу розкрити тему, що може бути корисною для всіх, кого цікавить ліцензія лікаря. Мова йде про оплату, яка стягується при оформленні дозвільного документа, і яка далі надходить до місцевих бюджетів. 

Проектування медичного центру
26.01.2021

Якщо ви вже замислилися над тим, як відкрити приватну клініку в Україні, то зараз саме час підготувати і її проект. Досвід клієнтів нашої компанії говорить про те, що дуже часто на старті бізнесу є лише ідея, яким має бути майбутній медичний центр. Але ідеї недостатньо для втілення проекту в реальність, адже архітектору потрібне чітке технічне завдання, а МОЗ — відповідність приміщення та його оснащення чинним санітарним нормам.

Карета швидкої допомоги при відкритті медичного центру
11.12.2020

Сьогодні у своєму блозі я хочу розглянути тему, яка актуальна для всіх, хто цікавиться, як відкрити медичний центр в Україні. Ця тема — використання спеціалізованого транспорту у приватному медичному закладі.

Проблематика відкриття стоматологічних центрів
01.12.2020

Наразі у своєму блозі хочу поговорити про проблеми, пов'язані із відкриттям стоматологічних центрів. Це є актуальним для всіх, хто цікавиться, як відкрити стоматологію.

Мета, види і процедура ліцензування професійної діяльності лікарів
23.11.2020

Медична реформа в Україні сприяє зростанню рівня якості послуг. Медустанови мають підтверджувати свою відповідність державним і міжнародним стандартам, а спеціалісти отримують доступ до професії на законодавчому рівні через ліцензію лікаря

Актуальні питання використання рентгенапаратів та як купити рентген
22.11.2020

Сьогодні я хочу підняти актуальні питання для тих, хто цікавиться, як купити рентген. В даній публікації я розглядатиму тему ввезення, реєстрації, ліцензування та введення в експлуатацію на території України рентгенологічного обладнання, яке відноситься до джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ).