Статті

Тим, хто шукав проектантів для реконструкції існуючих приміщень або, тим паче, для створення нового сучасного медичного центру, відомо, що знайти таких спеціалістів досить важко. Тому доводиться самостійно вникати і пояснювати виконавцям кожну дрібницю або ж запозичувати проекти іноземних клінік і показувати, як хотілося б зробити.

LAW&MED вирішив цю проблему! Я особисто не один день вивчав ринок, щоб знайти дійсно потужних досвідчених фахівців. І нарешті я їх знайшов! Я бачив цих людей у справі — це дійсно професіонали, які не тільки чудово орієнтуються в медичних нюансах чинних норм, але й слідкують за закордонними тенденціями.

Ось короткий опис наших головних партнерів.

Проектно-будівельна фірма «Будова-Центр-1» була заснована у 1989 році.

Директор — Підгірняк Володимир Петрович, лауреат Державної премії в галузі архітектури, член Національної спілки архітекторів України (автор проектів таких лікувальних закладів, як поліклініка на 1500 відвідувань за зміну на вул. Верхній у м. Києві, міська багатопрофільна лікарня на 600 ліжок з поліклінікою на 1000 відвідувань у м. Чернігові, міська онкологічна лікарня на вул. Верховинній у м. Києві тощо).

Головний архітектор проектів — Підгірняк Квітана Юріївна, кандидат наук в області архітектури, член Національної спілки архітекторів України (автор проекту медичного центру «Євролаб» на вул. Солом’янській у м. Києві, медичного центру «Іларія» на вул. Крамського в м. Києві, медико-діагностичного центру на вул. Пимоненка в м. Києві).

Володимир Петрович і Квітана Юріївна — автори спільної книжки «Архітектура споруд лікувальних закладів» (1990 р.).

Головними напрямами діяльності ТОВ «Будова-Центр-1» є розробка всіх розділів проектної документації на будівництво й реконструкцію житлових і громадських будівель, зокрема, лікувально-профілактичних, інженерних мереж,  а також підсилення і відбудова конструкцій і основ, надання послуг у галузі інжинірингу й будівництва, виконання функцій генерального проектувальника й підрядника.

Трудовий колектив компанії складає 49 фахівців.

Серед замовлень ТОВ «Будова-Центр-1» були проекти лікарняних комплексів, зокрема медико-санітарної частини Міністерства енергетики Росії на 500 ліжок з поліклінікою на 1000 відвідувань за зміну в м. Набережні Челни (Республіка Татарстан), Республіканська клінічна лікарня на 1000 ліжок з поліклінікою на 1200 відвідувань за зміну в житловому масиві Вигурівщина-Троєщина в м. Києві, реконструкція опікового центру на вул. Краківській у м. Києві та інші.

На сьогодні спеціалістами ТОВ «Будова-Центр-1» лише у Києві було розроблено наступні проекти:

– офісний комплекс з оздоровчо-спортивним центром, підприємствами торгівлі й громадського харчування, готелем і підземною автостоянкою на вул. Солом’янській, 11 у м. Києві;

– господарський ринок на Оболонському проспекті в м. Києві;

– готель «ІБІС» у м. Києві.

 

Також ТОВ «Будова-Центр-1» було представником української сторони в міжнародному проекті Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері й дитини на вул. Заболотного в м. Києві.

Спектр проектованих будівель ТОВ «Будова-Центр-1» включає також культові споруди, будинки громадського призначення, багатоповерхові житлові будинки, котеджі.

Свідченням плідної діяльності фірми «Будова-Центр-1» стало нагородження її дипломом учасника Українського національного конкурсу з якості малих і середніх підприємств; дипломом лауреата Всеукраїнської акції «Лідер товарів та послуг України» в номінації «Будівництво та архітектура» за вагомий внесок у економічне зростання держави; дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу Гран-прі знаку якості «Вища Проба».