Статті

LAW&MED допомагає українським медзакладам та лікарям розпочати роботу та забезпечує юридичну підтримку тим приватним медичним закладам та кабінетам, які вже відкрились.

Постачання медичного обладнання, техніки і витратних матеріалів — наша нова послуга, яка дозволяє забезпечити медичні установи наших клієнтів якісним сучасним устаткуванням. Наша компанія напряму співпрацює із німецькими постачальниками медичного обладнання.

Звернувшись до LAW&MED, ви отримаєте комплекс послуг з постачання медичного обладнання “під ключ”. До наших послуг входять:

  • консультаційна підтримка та допомога у виборі обладнання;
  • підготовка необхідних документів на всіх етапах;
  • розробка логістичних рішень;
  • митно-брокерський супровід;
  • сертифікація та ліцензування;
  • сервісне та технічне обслуговування.

 

Консультаційна підтримка та допомога у виборі обладнання

Ми пропонуємо лише сучасне обладнання від перевіреного постачальника. Серед асортименту товару, який ви можете придбати, наявне операційне обладнання, різні моделі рентгенівських систем (комп’ютерні томографи, ангіографи, мамографи, С-дуги), МРТ, стоматологічна техніка.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і професійно консультуємо з питань вибору медтехніки.

Підготовка необхідних документів

Ми забезпечуємо повний юридичний супровід та допомагаємо із оформленням всього пакету документів, необхідного для ввезення медичної техніки в Україну, проведення митних процедур, а також сертифікації й ліцензування.

Розробка логістичних рішень

Ми розробляємо маршрут та графік перевезень таким чином, щоб гарантувати безпечне й швидке транспортування медичного обладнання. Повний комплекс послуг з логістики включає також ретельне пакування, вантажні й за потреби такелажні роботи, перевезення в спеціалізованому вантажному транспорті. Навіть чутливе обладнання буде надійно захищене під час транспортування завдяки фіксації його в кузові автомобіля за допомогою спеціальних елементів.Після прибуття в Україну ми забезпечимо вивантаження техніки на місці та, за необхідності, установку в приміщенні медичного закладу.

Митно-брокерський супровід

Митне оформлення імпорту медичного обладнання потребує підготовки низки документів: митної декларації, оцінки відповідності технічним регламентам, підтвердження країни походження товару, підтвердження митної вартості товарів тощо. Ми допомагаємо із підготовкою цих паперів, детально вивчаючи та аналізуючи кожну ситуацію.

Сертифікація медичного обладнання та ліцензування

Ми візьмемо на себе процес сертифікації медтехніки з моменту реєстрації обладнання в Україні й до безпосереднього отримання документу, що засвідчує відповідність його вітчизняним стандартам. Також у компетенцію наших експертів входить оформлення документів для отримання санітарного паспорта Держпродспоживслужби та ліцензії на використання територіальної інспекції ДІЯРУ.

Сервісне та технічне обслуговування

Ми співпрацюємо з ліцензованою компанією, яка надає послуги з діагностики, ремонту, а також сервісного та технічного обслуговування медичного обладнання.

Фахівці допоможуть із монтажем і налаштуванням обладнання для введення його в експлуатацію. Надалі ми продовжимо забезпечувати технічне обслуговування, а також гарантійний та післягарантійний ремонт техніки медичного призначення, якщо в цьому буде потреба.