Сертифікація медичного закладу

Консультацiя

Сертифікація медичного закладу гарантує його відповідність ліцензійним умовам, акредитаційним вимогам, протоколам медичної допомоги різних рівнів. Сертифікація медичних установ є добровільною, але для отримання вищої акредитаційної категорії впровадження системи управління якістю за стандартом ДСТУ ISO 9001:2009 є обов'язковою умовою.
Фахівці LAW&MED мають багаторічний досвід з підготовки до сертифікації медичних установ. Ми допоможемо у вирішенні всіх питань, що стосуються оптимізації медичних процесів, документування та регламентації процедур і послуг.

Попередній аудит документації

Наша компанія проведе аудит документації медустанови й перевірить відповідність наявних документів стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Багаторічний практичний досвід дозволяє нам ефективно проводити аудит дистанційно та комплексно оцінювати готовність клініки до впровадження системи управління якістю. З огляду на специфіку медустанови та побажання клієнта ми також можемо здійснити виїзд за місцем локації медустанови для ознайомлення з лікувальним процесом, маршрутом пацієнта та внутрішньою організацією кабінетів.
Фахівці LAW&MED вивчать форми ведення журналів, стандарти та інструкції з управління якістю, що використовуються в медустанові, й нададуть необхідні рекомендації з доопрацювання документів, внутрішніх процесів і в цілому з підготовки до проходження зовнішнього аудиту.

Налагодження взаємодії всієї установи

Основною умовою для успішної сертифікації медичного закладу є злагоджена робота всієї клініки. Експерти LAW&MED допоможуть налагодити виконання всіх процедур не лише з урахуванням особливостей та специфіки медичного закладу, але й відповідно до стандартів ISO.
Наші експерти за результатами ретельної перевірки відповідності медустанови стандартам складуть докладний алгоритм усунення недоліків, узгодять його та допоможуть в усуненні проблем.

Розробка повного пакету документів

Експерти LAW&MED допоможуть розробити необхідну внутрішню документацію зі стандартизації, правильно підготувати заяву та супутні папери, а також успішно пройти саму перевірку, підсумком якої має стати документальне підтвердження рівня і статусу клініки.
Ми розробимо всі документи відповідно до системи управління якістю: обов'язкові стандарти, загальні інструкції з управління якістю, додаткові стандарти залежноі від специфіки медустанови. Після цього представники LAW&MED проконсультують щодо використання даних документів у щоденній практиці.

Підготовка до аудиту сертифікаційного органу

Експерти LAW&MED виконають весь комплекс робіт з підготовки до сертифікації медичної установи, включно із консалтингом та навчанням персоналу.
Згідно із попередньо складеним планом, експерти LAW&MED проведуть інтерв'ю персоналу, консультації з керівництвом, щоб забезпечити отримання сертифіката, який підтверджуватиме дотримання медустановою встановлених стандартів в сфері охорони здоров'я і відповідність співробітників клініки єдиним кваліфікаційним вимогам.