Акредитація медичних закладів

Консультацiя

Акредитація медичних закладів — процес експертної перевірки, який дозволить офіційно підтвердити наявність в медичній клініці або кабінеті умов для якісного, своєчасного надання медичних послуг. З 2018 року акредитація медичних закладів є добровільною, але рекомендованою процедурою, яка дасть можливість офіційно продемонструвати певний статус установи охорони здоров'я.
LAW&MED надає послуги отримання акредитаційного сертифікату "під ключ" і пропонує експертну підтримку на кожному етапі роботи.

Передакредитаційний аудит та консультування

LAW&MED надає послуги передакредитаційного аудиту перед проходженням акредитаційної перевірки. Послуга включає виїзний огляд об'єкта, оцінку матеріально-технічної бази медзакладів та надання висновку за підсумками такої перевірки.
В ході консультацій телефоном, по електронній пошті та під час особистих зустрічей фахівці LAW&MED детально розкажуть про порядок підготовки до проходження акредитаційної перевірки в кожному конкретному випадку і про всі етапи на шляху до отримання акредитаційного сертифікату.

Підготовка та надання повного пакету документів

Підготовка та надання повного пакету документів

Після проведення аудиту й консалтингу ми перейдемо до підготовки повного пакету документів для подання до акредитаційного органу. Ми допоможемо зібрати всі необхідні документи, включно із даними про кадровий склад, звітами, наказами, інструкціями, підтвердженням впровадження системи контролю якості тощо.
Також до компетенції LAW&MED входить оформлення й подання даних документів, а також заяви до Головної акредитаційної комісії Міністерства охорони здоров'я України

Супровід під час перевірки

Багаторічний досвід супроводу акредитаційних перевірок дозволяє нам допомагати в отриманні бажаної акредитаційної категорії навіть в найскладніших ситуаціях. Експерти компанії LAW&MED перебуватимуть в медустанові під час проведення перевірки, що дозволить оперативно вирішувати всі питання, що можуть виникнути, й інформувати замовника про хід експертизи.
Дана послуга передбачає консультації та узгодження заходів, спрямованих на усунення невідповідностей, виявлених під час оцінки на місці.

Акредитація медичних лабораторій

Отримання акредитаційного сертифікату дозволить проводити весь спектр лабораторної діагностики, брати участь в тендерах сторонніх організацій та забезпечить визнання результатів лабораторної діагностики на національному рівні.
LAW&MED надає комплекс послуг з акредитації лабораторій, що включає впровадження встановлених стандартів, надсилання до НААУ відповідного запиту, підготовку й подання пакету документів, супровід перевірки.