Постачання медичного обладнання

Консультацiя

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з юридичного супроводу та консалтингової підтримки на всіх етапах постачання медичного обладнання в Україну.

Великий досвід роботи в цій сфері дозволяє швидко та без проблем оформити необхідні дозвільні документи: ліцензію на імпорт, ліцензію на джерела іонізуючого випромінювання, сертифікати відповідності тощо.

Також ми надаємо допомогу в питаннях митно-брокерських послуг — від консультацій при виборі техніки до митного оформлення вантажу.


Консультування на етапі вибору обладнання і постачальника

Згідно з вашими побажаннями та бюджетом, ми допоможемо підібрати саме те обладнання, яке вам підійде, а також забезпечимо необхідні для вибору постачальника консультації.

У LAW&MED ми надаємо якісні консалтингові послуги на всіх етапах постачання від виряджання обладнання до прибуття його в кінцевий пункт призначення і завжди захищаємо інтереси клієнта на митниці.

 • Консалтинг.
 • Посередницькі послуги в спілкуванні з постачальниками.
 • Митний супровід.
Аналіз і підготовка документів угоди

Для швидкої й безпроблемної реєстрації в Україні ввезеного з-за кордону медичного обладнання експерти LAW&MED підготують повний пакет необхідних документів. Ми розробляємо, аналізуємо та готуємо документи на кожному етапі легалізації обладнання, починаючи з розмитнення, таким чином, щоб воно відповідало вимогам чинного законодавства у всіх сферах права.

 • Митні документи.
 • Документи для ліцензування.
 • Документи для сертифікації.
Митне оформлення

LAW&MED допомагає у митному оформленні товарів. Ми готуємо необхідний пакет документів для проходження митниці, детально вивчаємо та аналізуємо кожну ситуацію, а також забезпечуємо консультаційну підтримку й допомогу у веденні переговорів з представниками митниці.

Принципами LAW&MED є прозорість та завчасне узгодження як митної, так і кінцевої вартості обладнання з клієнтом.

 • Митна декларація.
 • Оцінка відповідності технічним регламентам.
 • Підтвердження країни походження та митної вартості товарів.
Юридичне оформлення поставки "під ключ"

У LAW&MED ми індивідуально підходимо до кожного клієнта та кожного замовлення. Ми надамо комплексну консультаційну підтримку й гарантуємо юридичний супровід на кожному етапі постачання та легалізації медичного обладнання в Україні — від вибору надійного постачальника й обладнання до сертифікації.

Ми візьмемо на себе підготовку документів і будемо представляти ваші інтереси під час взаємодії з представниками ліцензуючих та контролюючих органів.

 • Підготовка документів.
 • Повний юридичний супровід.
 • Митна та логістична підтримка.
Ввезення в Україну
Готуємо й оформляємо документи, необхідні для швидкого й безперешкодного ввезення медичного обладнання в Україну, зокрема: контракти, інвойси, сертифікати, інші супровідні документи із нерезидентом тощо. Забезпечуємо консультаційну підтримку та допомогу у веденні переговорів.
Розмитнення
Готуємо пакет документів для митного оформлення імпорту медичного обладнання: підтвердження проходження процедури оцінки відповідності технічним регламентам, підтвердження країни походження товару, митну декларацію, документи, що підтверджують митну вартість товарів тощо.
Сертифікація
Забезпечуємо своєчасну сертифікацію обладнання на території України, яка гарантує його відповідність державним стандартам якості, затвердженим в Україні. Готуємо та оформлюємо такі документи, як: сертифікат походження медичних виробів, сертифікат відповідності медичних виробів вимогам якості та безпеки для здоров'я людини тощо.
Ліцензування
Допомагаємо оперативно та якісно оформити повний пакет документів для отримання санітарного паспорта Держпродспоживслужби та ліцензії на використання територіальної інспекції ДІЯРУ.