Інвесторам
Відкриття приватного медичного кабінету, спеціалізованої чи многопрофільної клініки — це бізнес, який є водночас перспективним та суспільно корисним. Для того, щоб відкрити свій приватний медичний заклад, не треба мати спеціальну освіту і бути фаховим лікарем. Достатньо бажання, відповідної матеріальної бази, наполегливості й допомоги спеціалістів з LAW&MED. Ми спеціалізуємося на відкритті медичних закладів "під ключ" й разом із нашими клієнтами проходимо весь шлях від народження бізнес-ідеї до проведення ефективних маркетингових кампаній. Зверніться до LAW&MED, й разом ми створимо бізнес, який приноситиме користь людям і прибуток вам!
 
Бізнес-проект
ПОШУК І ОФОРМЛЕННЯ БІЗНЕС-ІДЕЇ
ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТИНГОВОГО АНАЛІЗУ
СТВОРЕННЯ І УЗГОДЖЕННЯ БІЗНЕС-ПЛАНУ
ЗАЛУЧЕННЯ ДО РОБОТИ У ПРОЕКТІ ФІНАНСИСТА
СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮЮЧОЇ КОМАНДИ
ВІДКРИТТЯ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ "ПІД КЛЮЧ"
LAW&MED створює продумані і актуальні бізнес-проекти у медичній сфері. Ми оберемо найкращий варіант з урахуванням наявної матеріальної бази, аналізу ринку, побажань клієнта та експертних висновків. Почніть отримувати прибутки вже через рік!
 
За детальною інформацією звертайтесь
Персонал
 

Кваліфіковані, досвідчені та мотивовані співробітники є запорукою лояльності майбутніх пацієнтів клініки, незалежно від її розмірів та специфіки діяльності. Ми допоможемо вам підібрати медичні та адміністративні кадри таким чином, щоб забезпечити відповідність усім нормам, якість надання медичних послуг та успішність бізнесу в цілому.

LAW&MED гарантує відповідальний підбір персоналу й ретельну перевірку кваліфікації, соціальних навичок і відповідності поставленим вимогам кожного кандидата.

За детальною інформацією звертайтесь
 
Необхідною умовою відкриття медичного закладу є відповідність обраного місця ліцензійним умовам для відповідної лікарської спеціалізації. Звертайтеся до LAW&MED, й наші експерти допоможуть вам з вибором ідеального приміщення та локації. Ми допомагаємо обрати приміщення згідно із діючими санітарними нормами та враховуючи вимоги ДБН Ст. 2.2-10-2001 "Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я".
Щоб медичний бізнес був успішним та прибутковим, при виборі приміщення для клініки чи кабінету фахівці з LAW&MED особливу увагу приділяють його локації. Ми розробляємо проект побудови медичного закладу й створення його інфраструктури з нуля або пропонуємо найкращі варіанти приміщень, які можна взяти в оренду або суборенду в інших суб'єктів господарської діяльності.
LAW&MED підходить до вибору приміщень під медичні заклади з усією ретельністю та допомагає адаптувати їх до затверджених правил. Ми вислухаємо всі побажання і підберемо оптимальний варіант приміщення, виходячи з бізнес-плану та наявних ресурсів. LAW&MED сприятиме отриманню дозволів усіх комунальних служб, які постачатимуть тепло, воду, електрику для медичного закладу.
За детальною інформацією звертайтесь
Обладнання
 
КОНСУЛЬТАЦІЇ
Якісна медична техніка та обладнання є однією з основних умов ефективності проведення обстежень та лікування виявлених хвороб. LAW&MED забезпечить медичний заклад саме тим обладнанням, яке необхідне для данного виду діяльності.
ПІДБІР МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Фахівці LAW&MED допоможуть обрати найкращі варіанти обладнання, необхідного для проведення медичної або діагностичної діяльності від перевірених постачальників. З нами ви можете бути певні, що обладнання буде відповідати усім ліцензійним вимогам та забезпечувати високу якість послуг. Разом з тим, вам не доведеться купувати нічого зайвого.
ПІДБІР ІНЖЕНЕРНОГО ОСНАЩЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ
При отриманні ліцензії на медичну діяльність окремим пунктом вимог до приміщення йде інженерне оснащення. LAW&MED забезпечить належні види тепло- і водопостачання, освітлення, вентиляції та каналізації для вашого медичного закладу.
ПРОЕКТ ДЛЯ ІНСТАЛЯЦІЇ
LAW&MED не лише підбере обґрунтований перелік необхідного для проведення конкретного виду медичної діяльності обладнання та допоможе його придбати, але й складе план його розміщення у клініці чи кабінеті. Згідно з цим планом наші фахівці встановлять придбане оснащення для медичного закладу.
ПОСТАВКА
LAW&MED пропонує свої послуги з підбору та поставок нового та б/в медичного обладнання. Наші спеціалісти розроблять оптимальну логістику й будуть моніторити процес транспортування обладнання від замовлення і до встановлення його на новому місці.
Юридичне оформлення
 
РЕЄСТРАЦІЯ СПД
Перший крок до відкриття нового медичного закладу — це вибір організаційно-правової форми здійснення медичної діяльності: ТОВ, ВАТ, ФОП або юридична особа. LAW&MED допоможе знайти правильне рішення саме у вашій конкретній ситуації.
РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ/ЗНАКУ
LAW&MED допоможе з неймінгом вашої нової компанії та реєстрації торгової марки для того, щоб захистити її унікальність і убезпечити себе від зловживань з боку конкурентів. Ми сприятимемо якомога скорішому процесу реєстрації та супроводжуватимемо його на всіх етапах.
УСІ ВИДИ ЛІЦЕНЗІЙ
LAW&MED допомагає в оформленні ліцензій на всі види медичної діяльності, використання рентгенапаратів, застосування наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при знеболенні, а також на здійснення оптової/розрібної торгівлі лікарськими засобами.
ОФОРМЛЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
До компетенції LAW&MED відноситься аналіз, розробка, рецензія внутрішньої документації, зокрема положень і інструкцій усіх типів, а також робота із запитами, підготовка відповідей, консультування усіх структурних підрозділів підприємства і підготовка юридичних довідок.
ПІДГОТОВКА ІНШИХ ДОЗВІЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ
Експерти LAW&MED надають повний комплекс послуг з акредитації та сертифікації медичного закладу, починаючи з проведення аудиту і підготовки документів до супроводу під час перевірки. Також ми сприятимемо отриманню інших дозвільних документів від СЕС, МНС, МОЗ тощо.
Маркетинг
 
ПІДГОТОВКА МАРКЕТИНГОВОЇ СТРАТЕГІЇ
ВИЗНАЧЕННЯ ЗАСОБІВ ПРОСУВАННЯ
БРЕНДБУК
АУДИТ
АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ, СТАТИСТИКА
ФОРМУВАННЯ КОНТЕНТУ
Ми допомагаємо не просто відкрити медичний заклад, але й створити бренд. Комплекс маркетингових заходів від спеціалістів LAW&MED буде спрямований на те, щоб сформувати цілісний і актуальний для потенційних клієнтів образ вашого медичного закладу.
 
За детальною інформацією звертайтесь