Послуги
LAW&MED пропонує свої послуги з консультування та супроводу медичної діяльності лікарям, власникам клінік та інвесторам. Ми здійснюємо консультативну допомогу на будь-якому етапі діяльності медичного закладу, виконуючи як повний комплекс послуг «під ключ», так і надаючи будь-які із них окремо. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити оптимальні для конкретного випадку рішення. Перекладіть проблеми на плечі фахівців із LAW&MED та отримайте більше часу для своєї безпосредньої діяльності!
Бізнес-проект
Консультація
Консультуємо з усіх питань, пов’язаних із відкриттям медічного бізнесу та діяльністю клініки або кабінету.
Реєстрація
Допомагаємо в оформленні та реєстрації медичного закладу, організовуємо повній супровід акредитації та сертификації клініки.
Розробка
Розробляємо інвестиційно привабливий бізнес-план та допомагаємо у його реалізації на кожному з етапів.
Договори
Здійснюємо розробку внутрішньої документації та сприяємо отриманню дозвільних документів від ДПСС, ДСНС, МОЗ тощо.
 
 
 
 
 
LAW&MED здійснює комплексну підготовку закладів для отримання ліцензій на всі види медичної діяльності. За потреби наші експерти нададуть консультації з будь-яких питань у сфері ліцензування медичної практики.
LAW&MED допомагає в оформленні ліцензії на застосування наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при знеболенні в короткі терміни й без складних бюрократичних процедур.
Законодавством України регламентовано необхідність оформлення окремої ліцензії для використання джерел іонізуючого випромінення у медичній практиці. LAW&MED допоможе отримати її швидко і без зайвого клопоту.
Послуга з отримання ліцензії на оптову чи роздрібну торгівлю лікарськими засобами включає в себе надання спеціалістами LAW&MED консультацій з усіх питань, пов’язаних із підготовкою документів, й допомогу у цьому питанні.
Вартість
 
Акредитація медичного закладу
  • Оптимізація робочих процесів;
  • Підготовка і подання повного пакету документів;
  • Супровід під час перевірки.
Сертифікація медичного закладу
  • Аудит готовності закладу до проведення сертифікації;
  • Розробка документації закладу за стандартами ISO 9001 — ДСТУ ISO 9001:2015;
  • Впровадження системи управління якістю у закладі.
 
Комплексний супровід
Юридичний супровід;
Ліцензійний супровід;
Фінансовий супровід;
Кадровий супровід;
Інженерний супровід;
LAW&MED пропонує повний комплекс послуг з консалтингу у сфері приватної медичної діяльності, який включає юридичний, ліцензійний, фінансовий, кадровий та інженерний супровід на всіх етапах.
 
За детальною інформацією звертайтесь